0
0.00 Czk


PONYSERVIS
vše ne jen pro pony a malé jezdce

CHCETE BÝT INFORMOVÁNI O NOVINKÁCH V NAŠEM E-SHOPU? REGISTRUJTE SE A BUDETE ZÁROVEŇ ZAŘAZENI KAŽDÝ MĚSÍC DO SOUTĚŽE O DÁRKOVÝ POUKAZ!!!!!!!!!!!


___________________________________________________

Nyní také na facebooku https://www.facebook.com/pages/Ponyservis/190986714255800

Jsme první specializovaný obchod s jezdeckými a chovatelskými potřebami pro pony a malé jezdce.

Z vlastních zkušeností víme, jak je někdy těžké sehnat správně padnoucí ohlávku, uzdečku, deku... natož potom sedlo na ponyho. Proto se snažíme naším zákazníkům nabídnout co nejširší sortiment od různých výrobců s možností vyzkoušení a výměny zboží.

S rozvíjejícím se pony sportem u nás, roste i počet zákazníků právě v této oblasti. Snažíme se, aby naši nejmenší jezdci měli stejnou možnost, jako jejich starší kolegové, vybrat si pro sebe i svého poníka kvalitní výstroj. 

Spolupracujeme s firmami, kde je možné nechat ušít věci přímo na míru. Nebojte se nám zavolat nebo kontaktovat prostřednictvím e-mailu. Budeme se snažit splnit vaše požadavky k vaší i naší spokojenosti.

To ovšem neznamená, že zapomeneme také na velké koně a dospělé jezdce. Ačkoliv náš e-shop je specializovaný pro ty menší, najdete u nás i spoustu zboží ve větších velikostech ;-)

Kontakt:                                                               e-mail: ponyservis@seznam.cz Tel.731 977 789
Zobrazit jako seznam
Řadit dle: :
    


Waldhausen

Mimořádně lehká přilba, moderní design, velmi pohodlná, prodyšná díky špičkovému ventilačnímu systému, nastavitelný obvod hlavy.

 
Běžná cena: 1 500.00 Czk, Ušetříte 20%

Cena: 1 200.00 Czk

Sherwood Forest

Bavlněné elastické rajtky

 
Běžná cena: 990.00 Czk, Ušetříte 25%

Cena: 742.50 Czk


© Vyrobeno My Eshop